NEW HAIRCUT

March 6, 2014
there is something wrong with my EOS, that's why I had to use this picture .. but I will do a photosession with my new haircut pretty soon // s mojím EOS foťákom niečo nie je v poriadku, preto som musela použiť túto fotku .. ale čoskoro nafotím poriadne fotky mojich nových vlasov 

Well, just like I told you in this previous post, I was ready to get a new haircut for some time now. Yeah, I loved my long hair. At the same time, it was damaged and it always got in the way. Plus, I've had it for many years now. That's why I decided to visit my favorite slovakian hairdresser! I wanted it short, but not too short. The result looks exactly how I imagined it, which is pretty unusual with hairdressers, don't you think? I am really happy with it. The first thing that came to my mind when I saw it was "fresh". It also makes me feel much more confident about myself and also much more feminine. Simply put, I love it and I am glad I chose to cut my lack-luster hair off. And I hope you like it too! Let me know in the comments ..

Ako som spomínala v tomto minulom článku, už nejaký čas som bola ready na nový strih vlasov. Svoje dlhé vlasy som mala rada, ale na druhú stranu, boli už zničené a stále všade a pri všetkom zavadzali. Navyše som mala dlhé vlasy už roky. Preto som sa rozhodla navštíviť moju obľúbenú slovenskú kaderníčku! Chcela som vlasy krátke, ale nie príliš krátke. A výsledok vyzerá presne tak, ako som si to predstavovala, čo je dosť nezvyčajné, nemyslíte? Som s mojimi novými vlasmi naozaj šťastná! Prvá vec, ktorá ma pri pohľade na tento účes napadla bolo "fresh". Okrem toho sa cítim oveľa sebavedomejšie a z akéhosi dôvodu aj oveľa ženskejšie. Jednoducho, som fakt spokojná a som rada, že som sa rozhodla zbaviť sa svojich nezdravých vlasov - alebo ako som ich ja volala, svojho vlasového koberca. Dúfam, že sa vám páčia tiež! Podeľte sa so mnou o váš názor v komentoch .. 

Love, Petush6 comments :

 1. lovely hair!! :) i like your new haircut.
  are you interested in a link me button change?
  it would be so great.

  love,
  nicole

  www.thefashioncolada.com

  ReplyDelete
 2. super to máš !! mám pocit že každý čo ide z dlhých na krátke, s krátkymi vyzerá ovela lepšie.
  ja mám teraz podobnú dĺžku, ale nevyzerá to tak flawless ako na tebe :D

  ReplyDelete
 3. I'm thinking about a new haircut, too, and I feel like this is THE ONE to have right now haha everyone seems to love the long bob lately :)
  you look amazing with shorter hair ♥

  xo

  ReplyDelete
 4. Připadá mi to super, moc Ti to sluší :)

  ReplyDelete

Anything to say about this post/my blog? Let me know! You know comments make me happy ♥