FASHION INSPIRATION: KYLIE JENNER

April 15, 2014

Kylie Jenner. Beautiful, stylish, fashionable: those are the three words that describe her the best in my eyes. If you don't know who she is, here is a quick explanation: Kylie Jenner is the youngest daughter of Kris Jenner, the mother of the Kardashians. I guess everybody knows who they are. 

I have watched all "Keeping Up With The Kardashians" seasons and I have to admit that I didn't like 
Kylie that much in the beginning. I think up until season 7 I would have told you that I liked Kendall much more, but then it changed. Kylie grew up to be a beautiful girl, started dressing up more stylish than the rest of her family and I also like her attitude. That's when I started noticing her more, also online and she became one of my fashion inspirations. 

And I don't only like what she wears, but also how she wears it. You can always see that she feels good in everything she has on. You can see how self-confident she is and (not just) thanks to that, she always looks stunning!

For this article, I have picked out 6 different outfits: 3 elegant ones, 3 casual ones. And I have to admit that it wasn't easy to pick only 6, because I like something on all of Kylie's outfits. 

What do you think about her style? Do you like it? I would love to hear your oppinions in the comments!


Kylie Jenner. Krásna, štýlová, módna: tieto tri slová ju v mojich očiach opisujú najlepšie. Ak neviete o kom je reč, tu je krátka vysvetlivka: Kylie Jenner je najmladšou dcérou Kris Jenner, matkou sestier Kardashian. A tie myslím pozná každý. 

Mám napozerané všetky série "Keeping Up With The Kardashians" a musím sa priznať, že mi Kylie nebola sympatická od začiatku. Ešte do nejakej 7. série by som povedala, že sa mi oveľa viac páčila jej staršia sestra Kendall, ale potom sa všetko zmenilo, Kylie vyrástla do krásy, začala sa obliekať lepšie ako celý zvyšok jej rodiny a aj jej povaha mi bola veľmi sympatická. Vtedy som si ju začala viac všímať aj online a stala sa z nej jedna z mojich inšpirácií čo sa týka obliekania. 

Nepáči sa mi na nej len to, čo si oblieka, ale ako to nosí. Je na nej vidno, že vo všetkom čo má na sebe sa cíti dobre, srší z nej zdravá dávka sebavedomia a aj vďaka tomu vyzerá vždy skvelo. 

Pre tento článok som vybrala 6 rôznych outfitov: 3 elegantnejšie, 3 casual. A musím sa priznať že nebolo ľahké vybrať len šesť, pretože na všetkom čo Kylie nosí by som našla minimálne jednu vec, ktorá sa mi páči. 

Čo si myslíte o jej štýle vy? Páči sa vám? Rada si vypočujem vaše názory v komentároch. 

Love, Petush


picture source: tumblr || edited by me

SHOP THE STYLE ↓

6 comments :

 1. super post, kyle ist wirklich wunderschön und hat einen hammer style!:)
  liebst katiy♥

  ReplyDelete
 2. absolútne súhlasím , Kylie je lepšia ako celá ich rodinka dokopy (a niekedy mám poci, že aj rozumu má najviac )
  :)

  ReplyDelete
 3. Aj keď nemám rada tú show Keeping Up With The Kardashians myslím, že všetky Kardashiansky majú úžasný štýl :)) Super článok

  http://lovelybeautybook.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 4. Kylie Jenner som moc nezaznamenala. Ale ako si ukázala, je to určite krásné a štylové dievča.

  http://missalexy.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 5. Wundervoller Post! Sie ist wirklich ein hübsches Mädel und hat einen Hammer Style! Tolle Bilder und toller Shop the Style!

  Liebste Grüße aus Nürnberg
  Anja

  ReplyDelete

Anything to say about this post/my blog? Let me know! You know comments make me happy ♥