IT'S TIME FOR A TRIP!

April 3, 2014Hello my darlings! I know I haven't been posting as much as you're used to and I haven't even really explained to you why, but I will do so in my next youtube video. It will be a Q&A video, so if you have any questions, don't be afraid to ask, either in the comments, or on any of my social networks I will list below. 

Now to what I actually wanted to write about - I am going on a trip tomorrow! I am pretty excited, since the last time I went on a trip was a long time ago. This time I am traveling with my DBNBS boys on a concert, so you can expect a vlog too! Do you enjoy traveling and going on trips? Let me know in the comments! Here is my last trip-vlog!

Ahojte zlatíčka! Viem že som v poslednej dobe nepostovala toľko koľko kedysi, ale má to svoj dôvod a čoskoro vám v novom videu aj vysvetlím, prečo to tak je. Bude to Q&A (otázky a odpovede) video, takže ak na mňa máte nejaký dotaz, kľudne sa pýtajte, buď v komentoch, alebo cez moje social networks. 

A teraz k tomu o čom som vlastne chcela písať - zajtra idem na trip! Som dosť nadšená, pretože naposledy som bola na výlete veľmi dávno, tuším na Delikovi v Prahe. Tentokrát cestujem s mojimi chalanmi z DBNBS na koncert, takže môžete očakávať aj vlog! Radi cestujete a chodíte na výlety? Vyjadrite sa v komentároch! Tu je môj posledný trip-vlog!


YOU CAN ASK ME ANYTHING HERE
Comments || Twitter (Hashtag #AskPetush) || Email (petushs@gmail.com; Subject: AskPetush)

Love, Petush

4 comments :

 1. Nice video Petush! Like your red beannie <3

  www.urbanikamoda.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Looks like you had a blast, and I love the hair in the photo. I tagged for a blogger award, so if you get the chance you should check it out!

  http://krys-gloss.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Great blog, dear)
  If you want, we can follow each other. Kisses
  http://fashionsecrets-oksana.blogspot.com

  ReplyDelete

Anything to say about this post/my blog? Let me know! You know comments make me happy ♥