SUMMER ESSENTIALS

July 14, 2014

{1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | 12. | 13.}

Hi guys! I know summer is in full swing already, but I haven't shown you my "summer essentials" list yet! All of these items are from Esprit, because they have wonderful basic stuff - and essentials are supposed to be basic, aren't they? That's why I thought Esprit would be perfect for this. Let me know what your summer essentials are!

1. Basic Shirt: This is like my number one essential this summer! I didn't use to be a "shirt girl" but this year I fell in love! If you don't like wearing shirts, believe me, you are going to need at least one in the summer. For example a white one like this.

2. Sneakers: Most of the girls I know choose to wear sandals in the summer. But you always gotta have a pair of summer sneakers, don't you? I mean, you won't go "touristing" with sandals on, right? 

3. Shorts: Even though I am your typical "short shorts" girl, I believe that every one of us should own a pair of shorts that is not as short. I fell in love with this pair because of the unusual metallic look.

4. Tight Print T: For me, summer is a time for loose shirts. When you go to the sea, you just want something to throw over your bathing suit. But you also need a tight shirt with a cute print. I love the tree print on this one.

5. Watch: For me, summer isn't a time to wear lots of jewelery - most of all not on vacation or if you are going swimming/sunbathing. It just gets in the way, or even worse, gets lost. But I love watches and can't imagine spending more than one day without wearing one. Other than that, they are the most practical jewelery piece out there. I love this watch because it is very unusual and elegant.

6. Denim Short Shorts: Like I said - I love short shorts. And you have to have a denim pair. Period!

7. Sunglasses: Summer without sunglasses? A nightmare. I chose these aviator sunglasses, because they are classic!

8. Loose Print T: Like I said - I love wearing loose tops in summer. I love the print on this one, it's aztec, but not the typical aztec print you see all over the place. 

9. Cover-Up: Even in summer it can get chilly - that's why you should always have a little cover-up with you. I love wearing vests and this is the perfect something between a vest and a cardigan. I love it!

10. Sandals: Summer = sandals. Even though I refuse to wear sandals if it is not absolutely necessary, I have a pair. 

11. Backpack: Backpacks! Times when backpacks were ugly sporty unatractive accessories are over! Now you can get a cute backpack almost everywhere - also at Esprit! I chose this one because it is the perfect size and material. Also, brown is a summer color for me. (Weird, huh?)

12. Maxi-Skirt: Do I have to say more? If there is a time and place to wear maxi skirts, it's in summer - and on vacation!

13. Other Short Shorts: You can't only have one pair of short shorts for the summer, right? And denim isn't always appropriate to wear. That's why I chose these white shorts as the last piece of my summer essentials. I love white shorts, I think they are very elegant even though they are really short.

Love, Petush

facebook twitter instagram tumblr bloglovin youtube

PRE SLOVENSKÚ VERZIU KLIKNITE NA "READ MORE"


Ahojte! Viem že leto už je v plnom prúde, no ja som vám ešte stále neukázala moje "letné essentials"! Všetky z nich sú z Espritu, pretože majú skvelé basics - a essentials majú byť predsa základné kúsky v šatníku, či? Preto som si zvolila na tento wishlist Esprit. Dajte mi vedieť, čo sú vaše letné essentials! 

1. Basic košeľa: Toto je môj letný essential číslo jedna! Nikdy som košele a blúzky nemala veľmi v láske, ale tento rok som si ich zamilovala. Aj ak ich nemáte radi, zaobstarajte si na leto aspoň jednu, budete ju potrebovať. Napríklad jednoduchú, bielu. 

2. Tenisky: Väčšina dievčať ktoré poznám nosí v lete sandále. Ale verte mi, každé leto by ste mali mať po ruke aj pár letných tenisiek. Nebudete snáď chodiť po pamiatkach v "papučkách", ako ich ja volám. 

3. Šortky: Aj napriek tomu že 99% času nosím mini-šortky, každá z nás by mala mať aspoň jedny dlhšie šortky. Tieto sa mi páčia kvôli ich metalickému looku. 

4. Obtiahnuté tričko s potlačou: Leto je pre mňa čas na nosenie volných tričiek. Napríklad keď som pri mori a mám na sebe plavky, dám si na ne radšej volné ako obtiahnuté tričko. Ale zároveň v lete potrebujete aspoň jedno obtiahnuté tričko s potlačou. Na tomto sa mi tá jemná, dievčenská potlač neskutočne páči. 

5. Hodinky: Ja osobne v lete nenosím toľko doplnkov ako cez iné ročné obdobia - hlavne ak som na dovolenke, alebo ak sa idem niekam kúpať/opalovať. Ale milujem hodinky a neviem si predstaviť byť bez nich dlhšie ako jeden deň. Okrem toho je to asi najpraktickejší "šperk". Tieto hodinky sa mi páčia lebo sú nezvyčajné, ale aj napriek tomu elegantné. 

6. Riflové mini-šortky: Ako som už povedala, milujem mini-šortky. A bez riflových sa to proste nedá a bodka!

7. Slnečné okuliare: Leto bez slnečných okuliarov je pre mňa nočnou morou. Tentokrát som vybrala pilotky, pretože je to stará dobrá klasika. 

8. Volné tričko s potlačou: Ako som už spomínala - milujem v lete nosiť voľné topy. Páči sa mi tento print, je taký aztec, ale nie ten typický. 

9. Niečo na zahalenie: Aj v lete sa môže trochu (a hlavne nečakane) schladiť. Preto by ste so sebou vždy mali mať niečo čo vás aspoň trochu zahreje. Ja milujem vesty a preto som vybrala tento kúsok, ktorý je niečo medzi svetríkom a vestou. 

10. Sandálky: Leto = sandálky. Aj napriek tomu že ich nosím len ak je to naozaj nevyhnutné, aspoň jedny vlastním. 

11. Ruksak: Ruksaky milujem! Časy kedy to boli nechutné športové doplnky sa už dávno skončili. Teraz si môžete kúpiť rozkošné batohy takmer všade - takisto v Esprite. Tento som vybrala pretože je skvelej veľkosti a materiálu. Okrem je pre mňa (z akéhosi neznámeho dôvodu) hnedá jednou z farieb leta. 

12. Maxi-sukňa: Treba k tomu niečo dodať? Ak je niekedy správny čas na nosenie maxi sukní, tak je to leto a dovolenka. 

13. Ďalšie/iné mini-šortky: Na leto predsa nemôžete mať len jeden pár mini-šortiek. A riflovina sa nie vždy na nejakú príležitosť hodí. Preto som vybrala aj tieto biele šortky ako posledný kúsok v mojich letných essentials. Milujem biele šortky, pretože aj keď sú veľmi krátke, vyzerajú elegantne. 


No comments :

Post a Comment

Anything to say about this post/my blog? Let me know! You know comments make me happy ♥