WHITE SIMPLICITY | OUTFIT POST

August 5, 2014

Hi guys! I finally have a new outfit post for you! And I just realised how much I miss taking, but most of all editing outfit pictures! This look is the perfect representation of my current "style". I fell in love with simple styling and white. While I was in Prague, I bought 3 new white tops, one of them being the one I am wearing on these photos. And about the shoes, well, I don't usually wear "flip-flops" or whatever these are called. I hate them and this is the only pair I own. I didn't even buy it, I got it from my cousin! But they matched my watch so perfectly that I just had to wear them! Hope you like this outfit. What do you think about the saying"The simple things in life are always the most beautiful"? To find out what I am wearing, scroll to the bottom of the article. 

Ahojte! Konečne mám pre vás nové outfitové fotky! A akurát som si uvedomila ako mi chýba fotenie, ale najmä úprava fotiek. Tento look je skvelá reprezentácia môjho momentálneho "štýlu" obliekania. Zamilovala som si totiž jednoduchý styling a takisto bielu. Kým som bola v Prahe, kúpila som si tri nové biele topy, jeden z nicht je práve ten, ktorý tu mám oblečený. A čo sa týka topánok, uhm, väčšinou žiadne "flip-flopy" alebo ako sa im hovorí, vlbec nenosím. Nenávidím ich a toto je jediný pár, ktorý vlastním. Dokonca ani tento som si nekúpila, dostala som ho od sesternice! Ale vzhľadom na to, že mi dokonale ladili s hodinkami som si ich dnes proste musela obuť.  Snáď sa vám outfit páči. A čo hovoríte na výrok: "V jednoduchosti je krása"? Ak chcete vedieť čo mám na sebe, scrollujte až na spodok článku. 

Love, Petush
facebook twitter instagram tumblr bloglovin youtube

WHAT I'M WEARING: 

Top: H&M
Jeans: Topshop
Shoes: ? 

ACCESSORIES: 

Bag: I Am 
Watch: New Look 
Chain: H&M
Sunglasses: Bijou Brigitte


13 comments :

 1. <33
  skvělá jednoduchá kombinace, za mě rozhodně velká paráda!
  tenhle styl ti stejně sluší nejvíc a vynikne tvoje super postava! mimochodem, ty boty jsou naprosto, ale naprosto skvělý!
  www.dombydom.blogspot.cz

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ďakujem, som rada že sa ti to na mne páči, pretože podobne jednoduché budú aj ďalšie outfity :)

   Delete
 2. Beautiful x

  www.drownedinfashiondreams.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Jsem ráda, že jsem tě díky dnes nosím objevila! Máš skvělý jednoduchý styl, který miluju. A tohle triko mám taky, tak kdyžtak mrkni na moje pojetí: Style by Eliza. ;)

  ReplyDelete
 4. Moc se mi líbí ty průstřihy na džínách, je to jednoduché, ale efektní - ostatně jako celý tento outfit :)

  Pieces of FRECKLED style

  ReplyDelete
 5. Krásný a jednoduchý outfit. Moc ti sluší :)

  gethealthyandfitwithus.blogspot.cz

  ReplyDelete
 6. lovely post! love your jeans!
  www.bumascloset.com

  ReplyDelete
 7. na každý deň!

  www.donnaiveh.blogspot.com

  ReplyDelete

Anything to say about this post/my blog? Let me know! You know comments make me happy ♥