CASUAL FLAVA | OUTFIT POST

September 5, 2014


Hi guys! I started working on tuesday and I am still trying to learn to manage my time somehow. I wake up at 5:40 every day and come home around 7pm, sometimes even later. And besides my new job, I also have my blog stuff, youtube stuff, DBNBS managing stuff and also some other projects. But today I finally got the chance to take some pictures of today's outfit with the help of my friend, colleague and also an ex-classmate, Dano. The outfit and the pictures are very simple, but that is what I am all about in the last time. Simplifying! What I love the most about this outfit is definitely the top. It is from the Slovakian lifestyle clothing brand Luxury Flava (read article here) and if you like it, you better be excited - because there are going to be more outfits where I will be wearing their clothes. For example the camouflage T-Shirt that I have to pick up at the post office tomorrow. I hope you like the pictures guys, I would appreciate a comment or two with your opinions.

PS: Yeah I know that my shoes are filthy, but believe me, if I had the time to clean them, I would. 

Ahojte! V utorok som nastúpila do nového zamestnania a stále sa snažím si hlavne zmenežovať čas. Každé ráno vstávam 5:40 a domov chodím tak okolo siedmej, niekedy aj neskôr. A okrem nového jobu mám vlastne aj blog, youtube, menežujem DBNBS a mám pár ďalších projektov ktorým sa budem čoskoro venovať. Ale dnes sa mi konečne podarilo nafotiť outfit, najmä vďaka pomoci môjho kamaráta, kolegu a bývalého spolužiaka Dana. Aj outfit aj fotky sú veľmi jednoduché, čo vlastne pasuje aj k heslu, ktorým sa v poslednej dobe riadim. Zjednodušovanie! Čo je podľa mňa highlightom tohto outfitu je jednoznačne tričko. Je od slovenskej lifestylovej značky Luxury Flava (prečítajte si článok tu) a ak sa vám bude páčiť, určite sa máte na čo tešiť. Outfitov s vecami od nich bude oveľa viac, zajtra si napríklad idem pre camouflage tričko na poštu. Snáď sa vám fotky budú páčiť, potešil by ma koment, alebo aj dva, s vašimi názormi. 

PS: Áno, viem že tenisky mám zadrbané (sorry za vulgarizmus, ale inak sa to povedať nedá), ale keby som mala čas ich umyť, tak to už dávno urobím. 

Love, Petush
facebook twitter instagram tumblr bloglovin youtube

WHAT I'M WEARING: 

Top: Luxury Flava
Pants: Topshop
Shoes: Adidas

ACCESSORIES: 

Sunglasses: Can't remember
Watch: New Look

15 comments :

 1. V jednoduchosti je krása.

  http://missalexy.blogspot.cz/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Presne týmto mottom sa v poslednej dobe riadim :)

   Delete
 2. v jednoduchosti je krása :) Nadovšetko!! :))

  http://lovelybeautybook.blogspot.sk/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ď. <3 V poslednej dobe sa týmto riadim, hlavne keď idem fotiť outfity po robote, kam sa obliekam vždy v prvom rade pohodlne :D

   Delete
 3. dobrý zadok!:) a super pozadíčko, také umelečno

  ReplyDelete
 4. Svedči ti to. ;-) Nech sa ti v novej prácičke darí, a aj v tom všetkom ostatnom. :-)

  http://youtu.be/rp-CTYeU7uc

  ReplyDelete
 5. skvele fotky,slusi:)


  PS: Zvu te na svoi giveaway na mem blogu,ktera bude koncit brzy. Budu rada kdyz se pripojis:)
  http://bridgeofmemories.blogspot.co.uk/2014/10/giveaway-design-your-own-cases-and.html#comment-form

  ReplyDelete
 6. Heeey, a kde pracujes? V pyramide??

  ReplyDelete

Anything to say about this post/my blog? Let me know! You know comments make me happy ♥