TIME FOR A CHANGE - BRIGHT RED HAIR

March 5, 2015
Hi guys. If there was going to be a new post, it had to be about something new. For example, my new, bright red hair. Since I have not said to many people before colouring that I was planning it, everyone was really surprised. Some of the people say that they love it, most of the people say that they liked my brown hair better, or that it looked better on me. Well, that is kind of logical, since it was my natural hair. Natural hair always looks the best, doesn't it? But after 21 years with the same hair (except for the 2 month ombre) color, I needed a change. Black? Bullshit, too similar to my hair. Blonde? Never, not with my complexion. Lighter brown? Maybe later, also too similar to my natural hair. Well, red. Bright Rihanna/Eva Marie red. I will make sure to post about how I finally got to the right hair color and how long it took, but first, I want you to see it - and I want to hear your thoughts. 

Ahojte. Keď už som sa rozhodla zverejniť nový post, tak musel byť o niečom novom. Napríklad o mojich nových, krikľavo červených vlasoch. Keďže som veľa ľuďom nepovedala, že mám v pláne farbiť, všetci boli mrte prekvapení. Niektorí povedali, že sa im to fakt páči, iní zas vkuse hovoria, že moje hnedé vlasy sa im páčili viac a že sa mi hodili viac. Well, to je celkom logické, keďže to bola moja prirodzená farba, či? A tá vždy vyzerá lepšie ako hocičo farbené. Ale po 21 rokoch s rovnakou farbou vlasou (okrem dvojmesačného ombre) som potrebovala zmenu. Čierna? Nezmysel, príliš podobné mojej farbe. Blond? Nie, nie s mojou farbou pleti. Bledohnedá? Možno neskôr, tiež príliš podobné mojej farbe. Well, ostáva nám červená. Červená inšpirovaná Rihannou a Evou Marie. Určite spravím post o procese farbenia, ako dlho to celé trvalo a tak ďalej, ale najprv vám chcem ukázať výsledok - a chcem počuť čo si o farbe myslíte. 


This is as bright as I would like it to have. Unfortunately, it only looks so because of the filter. 
Toto je ten odtieň, ktorý by som chcela mať. Bohužial, je to také len vďaka filtru. 


This is pretty accurate, I think.
Toto je celkom podobné skutočnosti. 


On this picture, the colour looks way more purple-ish than it is. 
Na tejto fotke vyzerá farba trochu fialovejšie, ako v skutočnosti je.


This shade is pretty accurate. As is the one below. 
Tento odtieň celkom korešponduje so skutočnosťou. Aj na fotke nižšie.This was after the first colouring. Not so much red, it was more of a "rosé" color. 
Toto bolo po prvom farbení. Nie je to červené, skôr "rosé" ako silné ružové víno. 

Love, Petush
facebook twitter instagram tumblr bloglovin youtube

16 comments :

 1. They look amazing!

  Check out my new post Here!!!

  ReplyDelete
 2. červené vlasy jsou krásné a moc ti sluší! taky jsem je jednu dobu nosila, teď už bych do toho ale nešla ;) BEAUTYPUSINKA

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ďakujem :) Ako to? Moc opletačiek s tým? Ja už som farbila asi tretí krát a to ich mám fakt krátko :D

   Delete
 3. red looks great on you :D I am coloring my hair to more of an orange-red kind of.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thanks :) I have colored it again today and it is finally even more vibrant than on the pictures .

   Delete
 4. Podla mňa je to Top :) neskutočne ti tá farba svečí :)

  ReplyDelete
 5. Ta červená ti sluší! Nikdy nic není jako původní barva, ale tenhle odstít se mi zdá dobrý (z vlastní zkušenosti vím, že ne každá červená se povede a né každému je k duhu) :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ďakujem :) No však toto :D Ja som trošku musela bojovať s tým, aby mi to chytilo tak ako som chcela, lebo mám akýsi fialový pigment a fialovú som fakt nechcela :DD

   Delete
 6. Sorry for bothering you, but do you know if there is any place in Bratislava I can buy Zoeva brushes?

  ReplyDelete
 7. *
  Woooou!! :) sluší, sluší!!! :) Já se k červené vrátila.)))

  ReplyDelete

Anything to say about this post/my blog? Let me know! You know comments make me happy ♥